Her får du en moderne og lettstelt enebolig i et område med ekte spansk sjel – perfekt for deg som ønsker sol, ro og nærhet til både golf og kyst. Villas de la Sal er et nytt prosjekt i San Miguel de Salinas, hvor du bor i et etablert område med liv hele året, samtidig som du har kort vei til strender, restauranter og opplevelser.
Boligene er bygget over ett plan, noe mange setter stor pris på – både for komfort og praktisk bruk i hverdagen. Her kommer du inn i en lys og åpen stue- og kjøkkenløsning hvor store vindusflater slipper inn det spanske lyset og skaper en god flyt mellom inne og ute. Kjøkkenet er moderne og integrert i oppholdsrommet, perfekt for både rolige morgener og hyggelige kvelder med familie og venner.
Boligen har tre gode soverom og to bad, hvor hovedsoverommet får en mer privat følelse. Alle rom er gjennomtenkt med innebygde garderober og gode løsninger som gjør det enkelt å trives – enten du er her på ferie eller ønsker å bruke boligen mer gjennom året.
Uteområdene er kanskje det som virkelig får deg til å kjenne på den spanske livsstilen. Her får du egen tomt på ca. 270–300 m² med hage, terrasse og privat parkering. I tillegg har alle boligene takterrasse – perfekt for lange sommerkvelder, morgenkaffe i solen eller kanskje et lite glass vin mens solen går ned over landskapet. Ønsker du privat basseng, kan dette leveres som tilvalg.
Beliggenheten i San Miguel de Salinas gir deg det beste fra to verdener. Du bor i et ekte spansk område med lokal atmosfære, samtidig som du er kun en kort kjøretur fra golfbaner som Las Colinas og Campoamor, og omtrent 10 minutter fra de flotte strendene langs kysten. Området er kjent for sin ro, utsikt mot saltsjøene og et behagelig tempo – litt sånn som Spania skal føles.
Dette er et nybyggprosjekt, og prisene starter fra 429.900 €, hvor det finnes variasjoner i tomtestørrelser og løsninger. Her har du også muligheten til å komme tidlig inn i prosjektet, velge tilvalg og sette ditt eget preg på boligen før ferdigstillelse. Som alltid i nybygg i Spania vil prisene justeres etter hvert som salget går fremover og prosjektet utvikler seg.
Ta gjerne kontakt med oss for en hyggelig boligprat – så kan vi finne ut om dette kan være din plass i solen.
San Miguel de Salinas
San Miguel de Salinas er et område mange forelsker seg i nettopp fordi det føles ekte. Her er det ikke en turistboble, men en levende spansk by med aktivitet hele året – små kafeer som fylles opp av lokale, hyggelige restauranter og et rolig tempo som gjør at man faktisk senker skuldrene litt.
Byen ligger lett tilbaketrukket fra kysten, noe som gir deg litt mer luft rundt deg og ofte også fantastisk utsikt – spesielt mot saltsjøene i Torrevieja og La Mata. Solnedgangene her oppe er noe helt eget, og det er ikke uvanlig at man blir sittende litt ekstra lenge på terrassen.
Samtidig har du alt du trenger i nærheten. Dagligvarebutikker, apotek, banker og små lokale butikker ligger samlet i sentrum, og det populære markedet gir deg en god dose spansk hverdagsliv. For golfentusiaster er beliggenheten midt i blinken, med både Las Colinas og Campoamor bare en kort kjøretur unna.
Og selv om du bor rolig og litt skjermet, er det bare rundt 10–15 minutter ned til strendene på Costa Blanca. Her kan du enkelt bytte ut utsikten mot havbris når du ønsker det.
San Miguel passer perfekt for deg som ønsker en mer avslappet og autentisk livsstil i Spania, men som fortsatt vil ha nærhet til både kysten, golfbaner og byliv. Litt mindre mas, litt mer Spania – akkurat slik mange drømmer om.