Moderne leiligheter med hage eller takterrasse i sjarmerende San Fulgencio

    €233,900
    + ca. 13% skatt og omkostninger
Fernando Alonso, San Fulgencio, el Baix Segura / La Vega Baja, Alacant / Alicante, Comunitat Valenciana, 03078, España
Til salgs Nybygg

Moderne leiligheter med hage eller takterrasse i sjarmerende San Fulgencio

Fernando Alonso, San Fulgencio, el Baix Segura / La Vega Baja, Alacant / Alicante, Comunitat Valenciana, 03078, España
    €233,900
    + ca. 13% skatt og omkostninger

Detaljer

Updated on mars 25, 2026 at 4:22 pm
  • ID: NEW334
  • Pris: €233,900
  • Size: 92
  • Soverom: 3
  • Bad: 2
  • House type: Leilighet
  • Status: Til salgs

Video

Beskrivelse

Her får du et nytt og gjennomført boligprosjekt som kombinerer moderne komfort med en rolig og ekte spansk hverdag – bare en kort kjøretur fra strendene på Costa Blanca. Dette er stedet for deg som ønsker en enkel livsstil i solen, med alt du trenger rett i nærheten.

Leilighetene i Residencial Saito er lyse og praktiske, med en god planløsning som gjør at boligen føles både romslig og innbydende fra første steg inn døren. Stuen og kjøkkenet går sømløst over i hverandre og skaper et naturlig samlingspunkt – enten du starter dagen med kaffe i solen eller inviterer venner på middag en lun sommerkveld.

Boligene kommer med to eller tre soverom og to bad, og størrelsene varierer, noe som gir fleksibilitet avhengig av behov. Soverommene har innebygde løsninger og elektriske persienner som gir både komfort og et moderne preg. Badene leveres komplette og stilrene, klare til bruk fra dag én.

Uteområdene er virkelig verdt å trekke frem. Velger du en leilighet på bakkeplan, får du din egen private hage – perfekt for rolige morgener eller lange ettermiddager i solen. Går du for toppleilighet, venter en privat takterrasse med pergola, vann- og strømuttak, som gir deg muligheten til å skape din egen lille oase med utsikt og god plass til både solsenger og utekjøkken.

Fellesområdet er grønt og innbydende, med en flott middelhavsinspirert pool som naturlig blir et samlingspunkt i prosjektet. Her er det lett å trives – enten du ønsker å koble av eller bli kjent med naboer.

Alle leilighetene har egen parkeringsplass inkludert, og det er tilrettelagt for moderne komfort med blant annet preinstallasjon for aircondition via kanaler og energieffektive løsninger som doble vinduer med termisk isolasjon.

Dette er et nybyggprosjekt, og her er det viktig å være klar over at prisene starter fra et gitt nivå og varierer basert på størrelse, beliggenhet i prosjektet og valg av løsning. Det finnes ulike modeller og planløsninger, og nettopp derfor anbefaler vi alltid en hyggelig boligprat hvor vi kan finne frem til akkurat den boligen som passer deg best. Vi hjelper deg selvfølgelig med alt fra plantegninger til full oversikt – og følger deg trygt hele veien gjennom prosessen.

San Fulgencio er et område med liv året rundt, og gir deg en mer autentisk spansk følelse enn mange av de typiske turistområdene. Her bor du i rolige omgivelser, samtidig som du har kort vei til både strand, restauranter, butikker og hyggelige små byer langs kysten.

Dette er en perfekt kombinasjon av nytt, praktisk og lettstelt – med akkurat den gode følelsen mange nordmenn leter etter.

Ta kontakt med oss i Camarsol for en uforpliktende prat – kanskje dette er starten på ditt nye liv i solen ☀️

Området – San Fulgencio / El Oasis

San Fulgencio og området El Oasis er et lite, hyggelig og litt “skjult” område som mange nordmenn ikke kjenner til før de først er her – og det er ofte nettopp derfor de faller litt ekstra for det.

Her får du en rolig og avslappet atmosfære, med en fin blanding av fastboende spanjoler og internasjonale beboere. Det gir en god balanse mellom det autentiske og det praktiske – du har små lokale restauranter, kafeer og butikker i nærheten, samtidig som hverdagen er enkel og behagelig.

Det som virkelig trekker mange hit, er nærheten til de fantastiske strendene i La Marina. Her finner du lange, brede sandstrender med naturlige sanddyner og furuskog – litt mer urørt og mindre “turistpreget” enn mange andre steder. Det er den typen strand man ikke blir lei av, enten det er morgenbad, lange gåturer eller late dager i solen.

Samtidig er du bare noen minutter unna Guardamar, som byr på et litt større utvalg av restauranter, butikker og en koselig bykjerne. Her får du litt mer liv når du ønsker det – uten at du trenger å bo midt i det.

Beliggenheten er også veldig praktisk. Du har kort vei til Alicante flyplass, noe som gjør det enkelt å reise frem og tilbake, enten du skal bruke boligen i ferier eller mer fast gjennom året.

Dette er med andre ord et område for deg som ønsker ro, sol og god plass rundt deg – men som fortsatt vil ha alt du trenger innen kort rekkevidde. Litt mer “ekte Spania”, med andre ord… og det er ofte akkurat det man leter etter.

NEW334
  • Area San Fulgencio

Contact information

Vis prospekter
Daniela Henna
  • Daniela Henna

Request information about this property

Compare listings

Compare
Daniela Henna
  • Daniela Henna