Residential “Villas Torre Margove”, frittstående moderne villaer 600 meter fra stranden med privat basseng. Boligområdet består av 12 villaer med 3 soverom og 3 bad fordelt over 2 etasjer. Første etasje har stue med åpen kjøkkenløsning, 1 soverom og 1 bad. Det er store skyvedører i stuen som gir direkte tilgang til hagen hvor du har privat svømmebasseng og også privat parkeringsplass.
I andre etasje er det 2 soverom med hvert sitt eget bad. Det ene soverommet har også en stor flott terrasse. Øverst på taket har du et stort solarium.
Boligområdet ligger i Torre de la Horadada, typisk kystby bare 5 minutters gange til stranden og kun 10 minutters kjøring fra prestisjetunge golfbaner som Campoamor, Villamartin og Las Ramblas.
Lett gjenkjennelig med sitt karakteristiske vakttårn, er Torre de la Horadada en svært sjarmerende liten kystby omtalt som en spansk perle. Vakttårnet som i sin tid ble bygget som en del av et kommunikasjonssystem for å varsle mot piratangrep, er heldigvis pensjonert og omgås nå bare vennlige mennesker som søker det gode liv i solen.
Her er det et stort landsbytorg, uberørte hvite strender, en fargerik marina og en livlig promenade – alle ingrediensene man trenger for et perfekt spansk reisemål.
Det er flere restauranter og tapas barer her hvor du kan smake på tradisjonelle retter laget av fersk frukt og grønnsaker fra regionen, og ikke minst fantastisk sjømat.
Like ved har du berømte Lo Pagan med sine helsefremmende gjørmebad. Hit kan du ta turen for å skjemme deg bort med en massasje på stranden eller i en av de anerkjente luksuriøse spa, og så fort batteriene er ladet opp, kan du ta del i en av de mange fritidsaktivitetene området har å by på, både på land og til vann.